اجاره سوناتا yf

 

 

قیمت اجاره سوناتا: 3,500,000 ریال روزانه برای 10 ساعت کار همراه با راننده

قیمت اجاره سوناتا بدون راننده 5,000,000 ریال برای یک روز کامل

اجاره سوناتا با راننده 5,500,000 ریال برای یک روز کامل 6 صبح تا 12 شب

اجاره سوناتا برای ارسال به فرودگاه امام خمینی 1,700,000 ریال

قیمت اجاره سوناتا ماهانه با راننده 65,000,000 ریال

 

 اجاره Sonata:

 اجاره سوناتا با راننده و بدون راننده

اجاره هیوندا سوناتا وای اف

 

اجاره سوناتا YF نیز در دسته پرطرفدارترین ها در بازار اجاره خودرو قرار دارد. اجاره سوناتا برای سفرهای بیرون شهری، اجاره سوناتا برای سفرهای درون شهری، اجاره سوناتا yF برای عروسی ها و اجاره سوناتا برای مهمانان خارجی بسیار رایج است.

 شرکتهای کره ای مستقر در ایران بسیار بسیار به این برند علاقمند هستند و اغلب در میان خودروهای شرکت هیوندا اجاره سوناتا را برا ی کارمندان و خود ترجیح می دهند.

اجاره هیوندا سوناتا YF آنقدر مقرون به صرفه بوده که بسیاری از خانواده ها و شرکتهای ایرانی برای بویژه در سفرهای برون شهری از آن استفاده می کنند.

 برای اجاره سوناتا می توان گفت : هر چند شاید هیوندا هیچ وقت نتوانسته باشد که رقیب خوبی برای تویوتا باشد اما سونوتا با طراحی بسیار به روز خود در سال 2011 توانست برای مقایسه در کنار یکی از پر فروش ترین محصولات تویوتا یعنی کمری قرار بگیرد.

 اجاره هیوندا سوناتا yf به دلیل مصرف سوخت کم، هزینه اجاره بسیار منطقی، و آپشن های لوکس از پر طرفدار ترینها در بازار اجاره خودرو است.

 اجاره هیوندا سوناتا در مرکز اجاره خودرو پایتخت ارزانتر از همه جا.

 *مشتریان عزیز بویژه دوستانی که از مشتری خودروهای بدون راننده هستند می بایست بسیار توجه کنند که همان قدر که کرایه یک خودرو برای شرکت اجاره دهنده حساس می باشد برای اجاره کننده نیز حساس بوده و اجاره کننده خودرو می بایست دقت کند که خودروی اجاره ا او یک خودروی تصادفی نباشد یا حداقل 10% ماشین رنگ شدگی داشته باشد.

باید بدانید که خودرو هایی که تصادف شدید داشته اند می توانند تا 40% بیشتر از خودروهای بدون تصادف شما را در معرض تصادفات ناشی از مشکلات فنی قرار دهند.

این موضوع آنقدر جدی هست که ممکن است شما هم جزوی از همان چند درصد معدود بد شانس قصه باشید.

 

تخفیف ویژه به دامادها برای اجاره سوناتا ماشین عروس.

 

 اجاره سونوتا - اطلاعات بیشتر

تویوتا در سال 2011 فقط با یک تغییر چهره جزئی در کمری آن را روانه بازار کرده بود ولی سوناتا با آپشن های یک خودروی لوکس چنان زرق و برقی داشت که بسیاری خرید سوناتا را بر کمری البته با توجه به قیمت بالاتر کمری ترجیح دادند.

 اجاره سوناتا وای اف - آپشن ها:

آپشن هایی چون: سقف پانوراما، دنده اسپرت پشت فرمان، صندلی های برقی سرنشینان جلو، گرم کن صندلیهای جلو، طراحی بسیار به روز داخل و خارج این ماشین و البته قیمت مناسب آن نسبت به کمری توانست سوناتا را تا مدتی رقیب کمری به شمار بیاورد.

 

 

اجاره خودرو در تهران -پایتخت.

اجاره سونوتا با راننده

اجاره سونوتا بدون راننده

کرایه سوناتا برای ترنسفر فرودگاه امام 

اجاره سوناتا YF.

اجاره هیوندا سونوتا YF

اجاره هیوندا سونوتا در تهران

rental Hyundai Sonata

جستجو در سایت

تماس با ما

کانون تشریفات پایتخت با پشتیبانی 24 ساعته

تلفن: 02122774669
تلگرام  rent_van@
 ایمیل: Info@car-rental.ir 
همراه: 9302 322 0098912
 ایمیل: Management@car-rental.ir
آدرس: شریعتی بلوار شهرزاد خیابان احتشامیه پلاک 57
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…