رزرو CIP

رزرو CIP فرودگاه امام 

 

هزینه خدمات CIP برای هر نفر مسافر  3,220,000 ریال 
هزینه خدمات CIP برای هر نفر همراه ( مستقبل با مشایع کننده) 1,290,000 ریال 
هزینه دریافت ویزای فرودگاهی 1,290,000 ریال ( بعلاوه فیش پرداختی به حساب وزارت امور خارجه) 
هزینه خدمات ویلچر 1,520,000 ریال
 هزینه خدمات برای حیوانات 1,630,000 ریال

 با عضویت در باشگاه مشتریان CIP از تخفیفات ویژه بر خور دار شو ید.

تماس با ما برای صدور کارت عضویت.


  CIP چیست؟

 

 جایگاه C.I.P که در واقع حروف اختصاری واژه Commercial Important Person بوده به عنوان یک ترمینال اختصاصی به نحوی طراحی شده است که مسافرین محترم به همراه مستقلی و یا مشایعین محترم در فضایی آرام و زیبا با چشم انداز باند فرودگاه بدون نیاز به انجام فرایندهای عادی عملیات فرودگاهی نظیر دریافت کارت پرواز ، تحویل بارو گرفتن ویزا (برای مسافرین خارجی که بدون ویزا وارد خاک ایران شده اند) استراحت نموده و همراه با پذیرایی شایسته (شامل نهار، شام، انواع نوشیدنی سرد و گرم ، میوه و غیره) خود را برای سفر خود و یا بازگشت به مبداء آماده نمایند.

اینترنت رایگان، نماز خانه بسیار تمیز و عالی، فروشگاه های: سوغاتی های ایرانی، صنایع دستی ، خاویار ایرانی، بانک  و حتی اتاق سیگار نیز از خدمات جایگاه تشریفات ویژه یا همان CIP می باشد.

لازم به ذکر است که مسافرین پرواز های خروجی امارات (Emirate airline) که بلیط بیزینس کلاس (Business Class) دارند، می توانند بصورت رایگان از خدمات CIP استفاده نمایند. بدین منظور از این عزیزان در طبقه دوم ساختمان CIP پذیرایی خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که عزیزان یاد شده برای پروازهای ورودی از خدمات رایگان CIP برخوردا نبوده و در صورت تمایل می بایست طبق جدول هزینه ها پرداخت نمایند.

* عزیزانی که احتمال استفاده از سرویس CIP را بیشتر از یک بار در سال می دهند می توانند با دریافت یکی از انواع کارت های عضویت باشگاه مشتریان CIP از سایت ما از خدمات تخفیف یا پرداخت اعتباری ( پرداخت تا 1 ماه) استفاده نمایند.

 

 

#رزرو#CIP#

اطلاعات بیشتر = تماس با ما 22774669-021

جستجو در سایت

تماس با ما

کانون تشریفات پایتخت با پشتیبانی 24 ساعته

تلفن: 02122774669
تلگرام  rent_van@
 ایمیل: Info@car-rental.ir 
همراه: 9302 322 0098912
 ایمیل: Management@car-rental.ir
آدرس: شریعتی بلوار شهرزاد خیابان احتشامیه پلاک 57
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…