2000 دستگاه بنز وارد می شود

دو هزار مرسدس بنز امسال وارد می شود

امسال قرار است 2000 دستگاه بنز جدید وارد کشورمان شود.
شرکت بنز که اخیرا  اخبار همکاری آنرا با ایران خودرو در اخبار شنیده بودید بزودی حدود 2000 دستگاه از انواع خودورهای شرکت مرسدس بنز را وارد ایران خواهد کرد!

بر اساس گزارش اقتصادنیوز مدیر عامل شرکت وارد کننده بنز (ستاره بنز) اعلام کرده است که در همکاری های جدید بنز و شرکت ایران خودرو ستارۀ بنز به عنوان نمایندگی انحصاری مرسدس بنز در ایران قصد دارد تا  تعدادی از خودروهای ارزانتر بنز را به نسیستم حمل و نقل عمومی کشور بفروشد!
البته پیش از این  نیز در ناوگان حما و نقل عمومی (آمبولانس‌ها و خودروهای بهشت زهرا) شاهد حضور بنز بوده ایم از این رو براحتی می توان احتمال حضور بنز را در ناوگان حمل و نقل عمومی داد. هرچند که به محض شنیدن این خبر برای هر کسی سوال پیش خواهد آمد که آیا با توجه به هزینه های بالای یک بنز آن را برای حمل و نقل شهری می توان مناسب دانست یا نه؟
تویوتا نیز هر چند خودروهایش در تاکسی های فرودگاهی پیشتر دیده شده اما اخیرا تعدادی از خودروهای مدرن هیبریدی خود را اخیرا به موسسات خصوصی تاکسرانی در تهران تحویل داده است.
بنز که بزودی پنجمین شریک ایران‌خودرو خواهد شد نظر دارد تا با تولید مجدد برخی از محصولات خود در شرکت تاپ‌ خودرو برخی از قطعات یدکی خودروهای بنز را از طریق تولید کنندگان ایرانی تامین کند.
بنز کار را در اینجا به پایان نرسانیده و قصد دارد علاوه بر هم کاریای اخیرش در تولید خودروهای سواری در تولید خودروهای سنگینی همچون اتوبوسها و کامیونها همکاری‌ های جدیدی را با شرکت ایران خودرو دیزل شروع کند.
 
اجاره خودرو-کانون تشریفات پایتخت.
 

 

جستجو در سایت

تماس با ما

کانون تشریفات پایتخت با پشتیبانی 24 ساعته

تلفن: 02122774669
تلگرام  rent_van@
 ایمیل: Info@car-rental.ir 
همراه: 9302 322 0098912
 ایمیل: Management@car-rental.ir
آدرس: شریعتی بلوار شهرزاد خیابان احتشامیه پلاک 57
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…