اجاره خودرو

 "اجاره خودرو"

"اجاره خودرو در تهران"

 

اجاره خودرو هنوز هم برای اشخاصی هر چند کم نامی غریب است.

هر چند در اکثر کشور های دنیا اجاره خودرو امری شایع و در بسیاری از کشور های روز دنیا همچون انگلستان تصمیمی منطقی و مقرون به صرفه می باشد اما در کشور ما هنوز آنقدر هم شایع نیست و شاید هم این موضوع بدلیل عدم اطلاع عموم از این موضوع می باشد.

اجاره خودرو در ایران هم امری مقرون به صرفه است و این موضوع می تواند حتی با یک حساب سر انگشتی هم حاصل گردد.

برای مثال اگر شما یک خودروی دربست یا به اصطلاح عامیانه آژانس بگیرید، صرف نظر از اینکه نوع تهیه آن اسناپ، یا یک کرایه اتومبیل محلی باشد بطور میانگین برای هر ساعت می بایست مبلغی حدود 20,000 تومان هزینه کنید در کنار اینکه شخصی غریبه هم همراه شماست که کار را  در بعضی مواقع سخت می کند.

حال تصور کنید که شما از ساعت 9:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر نیاز به خودرو دارید. یعنی 10 ساعت و یعنی 200 هزار تومان!

اگر به شما بگویم که قیمت اجاره یک پراید برای 24 ساعت حدود 70,000 تومان و یا اجاره یک پژو پرشیا حدود 180,000 تومان است کدام ر انتخاب می کنید؟

از سمتی دیگر اجاره خودرو هایی که قیمت های بالا داشته و معمولا خرید آن هم از نظر اطلاعات فنی و آپشن ها و هم از نظر احتمال تصادفات یک ریسک محسوب می شود با اجاره شان انتخاب منطقی تر به نظر میرسند، حال اجاره با راننده و یا بدون راننده.

شاید اگر به آن دسته از دوستان که با اجاره خودرو خیلی آشنا نیستند بگویم که اجاره یک روز یک هیوندای سوناتا و یا یک تویوتا کمری با راننده برایشان مبلغی حدود 30 تا 35 هزار تومان هزینه دارد ترجیح دهند که بار بعدی که به یک تاکسی تمام وقت نیاز دارند از یک خودروی خیلی راحت تر و شیک تر همراه با یک راننده بهتر که اصلا برای روشن کردن کولر ماشین غر نمیزند استفاده کنند. :)

این فقط توضیحاتی مختصر از جنبه عمومی اجاره خودرو بود، حال آنکه بسیاری از اتباع خارجه و هموطنان برای امورات تشریفاتی و توریستی ترجیح می دهند از خودرو های لوکس تر استفاده کنند و رایج تر از آن برای مسافرین بیشتر از 3 یا 4 نفر از ون های لوکس استفاده نمایند.

برای اطلاع از قیمت های اجاره خودرو ها به منوی لیست قیمت اجاره خودروها مراجعه نمایید.

لازم به توجه و اطلاع می دانم که اجاره خودرو ها به صورت ماهانه از تخفیفات خاص تا 35% برخوردار بوده برای مثال:

- اجاره ماهیانه پراید: 1,400,000 تومان.

 

 

- اجاره ماهیانه پژو پرشیا 2,000,000 تومان.

- اجاره ماهیانه کمری و سوناتا 6,000,000 تومان.

- اجاره ماهیانه سانتافه جدید  8,000,000 و  7,500,000 تومان.

- اجاره ماهیانه ون هایس 8,000,000 تومان.

شما می توانید خودروهای مورد نظرتان را با یا بی راننده اجاره کنید.

 

 

 اجاره خودرو با راننده

. اجاره خودرو بی راننده

 

لازم به ذکر است که شرایط و قیمتهای اجاره در در این 2 گروه بسیا ر متفاوت هستند، لذا پیشنها می شود که شرایط اجاره را مطالعه کرده و در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی با ما تماس بگیرید.

 

اجاره خودرو

 

 

 

 

جستجو در سایت

تماس با ما

کانون تشریفات پایتخت با پشتیبانی 24 ساعته

تلفن: 02122774669
تلگرام  rent_van@
 ایمیل: Info@car-rental.ir 
همراه: 9302 322 0098912
 ایمیل: Management@car-rental.ir
آدرس: شریعتی بلوار شهرزاد خیابان احتشامیه پلاک 57
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…